IRD 44 tlačidlový LED ovládač RGBW pásikov 8A 12-24V
Kód: 468Súvisiaci tovar
Konektor pre RGBW LED pásiky, s dvoma typmi koncoviek na oboch koncoch, prepojenie RGB LED pásika a IRD RGBW ovládača pre zmenu farieb RGBW pásika alebo pre pripojenie k rozbočovaču a podobne
Podrobný popis
LED ovládač s IR bezdrôtovým Diaľkovým Ovládaním RGBW LED pásikov
Infračervené ovládanie si vyžaduje priamu viditeľnosť medzi DO a ovládačom.
Ovládač určený pre použitie s RGBW LED pásikmi so samostatnou Bielou.
Ovládač prispôsobený na použitie aj pri umiestnení do nábytku.
Ukážky a porovnanie RGB a RGBW LED pásikov, aj tento článok nájdete na našom Blogu.
Podrobné informácie
Umožňuje zobraziť 20 stálych farieb, zmenu intenzity sýtosti týchto farieb.
Zapnutie režimu iba bielej farby
Zapnutie iba farebného režimu bez bielej farby
Zapnutie oboch režimov súčasne
Nastavenie intenzity svetla jedným stlačením na úroveň 25%, 50%, 75%, 100%
Automatický režim skokovitej zmeny 3 alebo 7 farieb
Automatický režim plynulých prechodov medzi farbami
Blikajúce efekty s možnosťou pozastavenia a pod.
Diaľkové ovládanie má samostatné sekcie pre Bielu aj RGB farby.
Hodnotíme ako užitočnú funkcionalitu pre rýchle nastavovanie.
Uplatnenie pri menších projektoch s kratším LED pásikom a súčasne ak sa neočakáva častá zmena farieb ale sa bude používať okrem farebného aj biele svetlo, typickým príkladom je osvetlenie nábytku či stolíka.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED Ovládače a stmievače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Dosah: | 3-6m |
| ? Frekvencia komunikácie: | 433 MHz |
| ? Max. menovitý prúd: | 8A |
| ? Max. povolené zaťaženie: | 24V/192W, 12V/96W |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Typ komunikácie: | IRD |
| ? Typ ovládača: | Tlačidlový |
| ? Pamäť nastavenia po vypnutí: | Áno |
| Záruka: | 2 roky |
| Batérie DO súčasťou: | Áno |
| ? Použitie pre LED pásiky typu: | RGBW |
MiBoxer FUT041 je 433 MHz RF ovládač pre jednofarebné LED pásiky s napájaním 12–24 V DC a max. výkonom 144 W (12 V) alebo 288 W (24 V). Sada obsahuje kompaktný prijímač (stmievač) a ergonomické diaľkové ovládanie s dotykovým kruhom, ktoré umožňuje plynulé stmievanie, zapnutie/vypnutie a prepínanie jednoduchých režimov na vzdialenosť až 30 m bez priamej viditeľnosti.
Diaľkový ovládač s klasickým otočným ovládaním bez potreby pripájania káblom, spolupracuje so všetkými ovládačmi MiBoxer a MiLight, pracuje na 2,5GHz frekvencií pre ďaleký dosah.
Ovládač IC digitálnych LED pásikov s vlastným rádiofrekvenčným ovládačom a tiež s možnosťou ovládanie aj cez WiFi bezplatnú aplikáciu, ovládač pre náročných užívateľov s veľkým množstvom rôznych farebných režimov a efektov
Po umiestnení do lišty a pripojení LED pásika umožní jeho ovládanie dotykom na kryt lišty, zariadenie so svorkami bez potreby pripojenia LED pásika bez spájkovania
Pohybový snímač, senzor pohybu určený pre umiestnenie do podhľadov, citlivý infračervený senzor s nastaviteľnými parametrami
Spínač určený pre umiestnenie do AL profilu. Ovládanie LED pásika priblížením ruky, dlhším pridržaním ruky zmena intenzity svetla a jasu LED svetla. Pripojenie LED pásika a napájacieho napätia bez potreby spájkovania, pomocou prítlačných mikro
MiBoxer MLR1 je kompaktný RF stmievací kontrolér pre jednofarebné LED pásy 12–24 V DC s maximálnym výkonom 144 W. Ponúka 4096 úrovní plynulého stmievania v rozsahu 0,1–100%, bezdrôtové ovládanie 2,4 GHz s dosahom až 30 m a jednoduché zapojenie cez DC konektory 2,1×5,5 mm.
Ovládanie IC Digitálnych LED pásikov s možnosťou nastavenie efektov, riadenie všetkých diód individuálne, obrovské množstvo farieb efektov a režimov svietenia
WiFi ovládač pre RGBW LED pásiky s možnosťou ovládania mobilom, tabletom alebo z PC
Univerzálny diaľkový ovládač MiBoxer C1 pre LED pásy Mono a CCT s 2,4GHz technológiou. Ponúka magnetický držiak, reguláciu jasu a teploty farby až na 30 m.
MiBoxer FUT040 je RF ovládač pre CCT duálne LED pásiky 12/24V s maximálnym zaťažením 12A (144W pri 12V, 288W pri 24V). Umožňuje pohodlné diaľkové ovládanie jasu aj odtieňa bielej farby v rozsahu od teplej po studenú bielu, s dosahom až 30 m bez nutnosti priamej viditeľnosti
MiBoxer FUT035SA+ je 2‑v‑1 LED ovládač pre jednofarebné a CCT LED pásy 12–24 V v sade so sunrise diaľkovým ovládačom. Ponúka plynulé stmievanie, zmenu teploty bielej a špeciálny režim simulácie východu slnka, ktorý LED osvetlenie postupne rozsvieti z tmy do príjemného ranného svetla.. Ovládač spolu s Diaľkovým Ovládaním. DO pre stmievanie LED pásikov s otočným ručným ovládaním. Magnetický mechanizmus.
Spínač do hliníkovej lišty pre zapínanie/vypínanie LED pásika dotykom priblížením dvierok, ak senzor detekuje prítomnosť predmetu, napríklad dvierok, svetlo je vypnuté, po otvorení dvierok sa svetlo zapne.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

