MasterLED 18650_2200mAh Nabíjateľná batéria Li-Ion 3,7V
Kód: VIP0482Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nabíjacia batéria 18650 Li-Ion 2200mAh 3,7V. Náhradná batéria pre LED svietidlá, dobíjacie LED reflektory, solárne svietidlá ale tiež pre iné elektronické zariadenia
Podrobné parametre
Model 18650 je väčší ako klasické AAA batérie, dĺžka je 68mm a priemer 18mm. Môžu to byť diaľkové ovládače, nabíjacie LED pracovné reflektory, prenosné baterky, powerbanky, ale tiež prehrávače zvuku či médií alebo aj počítačové príslušenstvo ako sú myši, klávesnice atď. Oproti klasickým batériám je opakovaná možnosť nabíjania tejto batérie, prihliadnuc na počet nabíjacích cyklov, jedná nabíjacia batéria dokáže nahradiť do 500ks klasických batérií. Rýchlosť dobíjania na plnú kapacitu je rádovo od 1 hodiny, pričom nie je nutné brať ohľad na pamäťový efekt, tj dobíjanie len čiastočne vybitej batérie neskracuje jej životnosť. Nie je potrebná nabíjačka batérií.
Na dobíjanie batérie je možné použiť akékoľvek zariadenie, ktoré je vybavené USB portom ! Medzi takéto zariadenia môžeme zaradiť notebooky, klasickú nabíjačku pre mobily ale tiež USB port ktorý nájdete v automobile.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5904703009610 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 68mm |
| ? Napätie: | 3,7V |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| Rozmery: | Ø18mmx68mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Typ: | Batéria nabíjacia |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Miliampérhodiny: | 2200mAh |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

