MasterLED Napájací impulzný zdroj na DIN lištu RAIL-45W-12V
Kód: ML9109Súvisiaci tovar
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
Podrobný popis
Napájací impulzný 12V DIN zdroj pre LED technológia a iné elektronické zariadenia
Zdroj určený pre umiestnenie na DIN lištu s ističovým profilom.
Produkt od renomovaného producenta MasterLED.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Vhodný aj pre LED pásiky s Ovládačmi, určenými pre stmievanie.
Uplatnenie v praxi
Zdroj na DIN lištu sa umiestňuje do rozvodnej skrine s lištami. Je to profesionálne ideálne riešenie umiestnenia zdroja, na ktorý je ale kvôli káblovým rozvodom treba myslieť už pri výstavbe či prerábke domu. Zdroj umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane LED svetelných zdrojov akými sú napr. LED pásiky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904703018254 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Menovitý prúd: | 3,75A |
| Model zdroja: | Na DIN lištu |
| ? Napätie: | 12V |
| ? Prípustná teplota: | -40 až +70°C |
| Rozmery: | 52x58.5x92.5mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 45W |
| Záruka: | 3 roky |
Napájací zdroj pre LED svietidlá s prevádzkovým napätím od 12V do 24V
100W 24V Zdroj pre LED svietidlá a LED pásiky, v kovovej krabičke so svorkovnicou. Slim prevedenie aj pre menšie priestory.
Montážny Vodeodolný zdroj pre LED 24V, profesionálny zdroj Mean Well. Impulzný napájací zdroj LPV-150-24, 3 ročná záruka
30W 24V Montážny napäťový zdroj, trafo určené do montážnej elektrikárskej krabičky umiestňovanej do steny pod vypínač.
Interiérový napájací adaptér 12V 96W pre LED pásiky a svietidlá, určený na jednoduché pripojenie do 230V zásuvky.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený