MasterLED Kotviaca pätka do betónu pre oceľový stĺp osvetlenia 20x20cm
Kód: VIP2304Súvisiaci tovar
Trojdielny 3m vysoký rozkladací oceľový stĺp pre verejné, solárne, záhradne alebo pouličné svietidlá, čierna farba, masívny, stabilný, ťažký stĺp z pozinkovanej ocele, slúžiaci ako držiak pre všetky druhy lámp
Podrobný popis
Kotviaca pätka pre trojdielne rozkladacie oceľové stĺpy s pätkou 20x20cm
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Kotviaca masívna oceľová pätka so závitmi na hornej strane oceľových tyčí, pre stabilné uchytenie stĺpa pomocou matíc.
Použitá je oceľ Q235.
Určené pre všetky stĺpy ktoré majú pätku 20x20cm.
Rozmery: 160 x 160 x 300 mm
Rozteč skrutiek: 160 x 160 mm
Hrúbka ocele: 14 mm

Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Farba: | Čierna |
| Materiál: | Oceľ |
| Rozmery: | 160x160x300mm |
| Typ: | Kotviaca pätka pre stĺp 20x20cm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Komponenty: | Skrutky, hmoždinky |
Trojdielny 3m vysoký rozkladací oceľový stĺp pre verejné, solárne, záhradne alebo pouličné svietidlá, čierna farba, masívny, stabilný, ťažký stĺp z pozinkovanej ocele, slúžiaci ako držiak pre všetky druhy lámp
LED solárne 5W nástenné svietidlo s integrovaným solárnym panelom, s PIR pohybovým senzorom, s nástenným držiakom, s diaľkovým ovládaním svetla
LED solárne 10W nástenné svietidlo s integrovaným solárnym panelom, s PIR pohybovým senzorom, s nástenným držiakom, s diaľkovým ovládaním svetla
2 ks 400W solárne svietidla s integrovaným solárnym panelom na vrchnej strane svietidlá, solárna lampa s automatickou prevádzkou po súmraku alebo s možnosťou svietenia len po detekcií pohybu osôb alebo s úsporným režimom
150W solárne svietidlo s integrovaným solárnym panelom na vrchnej strane svietidlá, okrúhla "Ufo" solárna lampa s automatickou prevádzkou po súmraku alebo s možnosťou svietenia len po detekcií pohybu osôb alebo s úsporným režimom
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

