MComp Svetelná reťaz 15m s 15ks LED žiarovkami E27 Teplá Biela 1W IP65
Kód: MCGIR004Podrobný popis
LED záhradná girlanda S14 s výkonom 15×1W je univerzálne svetelné riešenie pre exteriér aj interiér. Na 15-metrovej reťazi je rozmiestnených 15 objímok s odolnými silikónovými krúžkami na jednoduchú výmenu LED žiaroviek s päticou E27 (žiarovky v balení).
Girlandu možno jednoducho rozšíriť vďaka konektorom – spojíte viac reťazí až do dĺžky 150 metrov pre osvetlenie väčších priestorov. Silikonová výstuž okolo pätíc zvyšuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a predlžuje životnosť, krytie IP65 garantuje celoročné použitie. Svetelný efekt – teplá biela (2700–3000K) dotvára útulnú atmosféru na oslavách, svadbách, v záhrade, na terase, balkóne, v podniku alebo na uličných podujatiach.
Kľúčové benefity
15 metrov vodeodolnej reťaze s 15 kusov E27 objímkami
Hrubý kábel s priemerom 8mm pre zvýšenú odolnosť
Šnúra je vybavená príchytkami s otvormi pre upevnenie na ľubovoľný podklad
Súčasťou balenia 15 kvalitných COB LED žiaroviek (1W, E27) + 1 náhradná žiarovka do rezervy
Možnosť spájania viacerých girland až do 150 m (hermetické konektory)
Konektory na pripojenie 230V zástrčky na oboch koncoch girlandy
Ochrana IP65: celoročné vhodné vonku aj v interiéri
Silikónové tesnenia pri päticiach pre extra odolnosť
Teplá biela farba (2700–3000K) vytvára príjemnú atmosféru
Úsporné žiarovky pre dosiahnutie iba 15W spotreby za celú girlandu, pritom so svetelným výkonom cca 100W žiarovky
Široké možnosti využitia: záhrady, svadby, podniky, bary, oslavy
Osvetlenie záhradných altánkov, pergol, terás, balkónov
Dekorácia barov, kaviarní, reštaurácií, street food festivalov
Jemné osvetlenie osláv, svadieb, večierkov a firemných akcií
Výzdoba hotelových a reštauračných dvorov, detských ihrísk, mestských uličiek, bulvárov
Odolná alternatíva ku klasickým vonkajším žiarovkovým reťaziám – nižšia spotreba a vyššia bezpečnosť
Možnosť individuálnej výmeny LED žiaroviek – prispôsobenie farebného tónu podľa potreby

Jednotlivé girlandy je možné jednoducho spájať až do 150m celkov :

Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904703008262 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Dĺžka: | 15m |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Farebná varianta svetla: | Teplá biela |
| Materiál: | Plast, kov |
| ? Napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Priemerná životnosť: | 30 000hod. |
| ? Prípustná teplota: | -20 až +60°C |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP65, vode odolné |
| ? Svetelný tok: | 100lm/žiarovka |
| Typ: | Solárna svetelná reťaz |
| Uhol svietenia: | 360° |
| Výkon: | 15x1W |
| Záruka: | 2 roky |
| ? Ekvivalent klasickej žiarovky: | 105W |
| Počet žiaroviek: | 15 |
| Celková dĺžka: | 16,3m |
| Typ pätice: | E27 |
| Celkový svetelný tok: | 1500lm |
| Vzdialenosť medzi žiarovkami: | 1m |
| Rozmery žiarovky: | 85x45mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

