Brolux LED Napájací zásuvkový zdroj 5V 3A
Kód: BW005729Súvisiaci tovar
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Predĺžená napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 3 m a prierezom vodičov 2×0,75 mm² je určená na priame pripojenie svietidiel a menších spotrebičov do zásuvky 230 V AC. Integrovaný kolískový vypínač na kábli umožňuje pohodlné ovládanie aj vtedy, keď je zásuvka mimo dosahu – ideálne pri lampách, ktoré stoja ďalej od steny.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napací zásuvkový napäťový 5V LED zdroj pre priame pripojenie do zásuvky
Zásuvkový napájací adaptér, zdroj konštantného 5V napätia.
Vhodný pre všetky LED pásiky určené na 5V napájacie napätie či iné LED svietidlá na 5V.
Štandardný výstupný napájací jack konektor 2,1/5,5mm, na kábli.
S ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Vhodný aj pre LED pásiky s Ovládačmi, určenými pre stmievanie.
Pripojenie LED pásika k adaptéru, aj tento článok na našom Blogu.
Uplatnenie v praxi
Zdroj typu adaptér do zásuvky, umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane zdrojov svetla, pomocou štandardnej 230V zásuvky. V jednoduchosti a univerzálnosti použitia sú adaptéry do zásuvky ideálnou voľbou pre bežné jednoduché inštalácie osvetlenia LED pásikmi. Optimálny pre využitie v stiesnených priestoroch pre priame pripojenie do zásuvky

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902216703100 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| ? Dĺžka kábla s DC konektorom: | 1000mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 3A |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| ? Napätie: | 5V |
| Rozmery: | 79x53x65mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 15W |
| Záruka: | 2 roky |
150W 12V Impulzný napäťový vode odolný zdroj Mean Well pre LED pásiky a LED svietidlá, zdroj s vysokým krytím IP67
Kompaktný 12V LED zdroj 60W s priemerom 58mm na montáž do inštalačnej krabičky pod omietku. Ideálne riešenie pre diskrétne napájanie LED pásikov a osvetlenia.
100W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Úzke prevedenie s malými rozmermi a vysokým výkonom.
Impulzný stabilizovaný napájací zdroj SLIM 12V, 25W, 2A. Ideálny pre napájanie LED pásikov, LED modulov, elektronických zariadení, ktoré vyžadujú jednosmerné napätie 12V. Vďaka malým rozmerom, nízkej váhe a kovovej konštrukcii je zdroj vhodný aj na montáž do stiesnených alebo ťažko dostupných miest.
60W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Ultra úzke Slim prevedenie s malými rozmermi.
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
