Brolux LED Napájací spínaný zdroj 24V 100W ultra úzke slim prevedenie IP20
Kód: BW046403Súvisiaci tovar
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
Predĺžená napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 3 m a prierezom vodičov 2×0,75 mm² je určená na priame pripojenie svietidiel a menších spotrebičov do zásuvky 230 V AC. Integrovaný kolískový vypínač na kábli umožňuje pohodlné ovládanie aj vtedy, keď je zásuvka mimo dosahu – ideálne pri lampách, ktoré stoja ďalej od steny.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
Podrobný popis
24V LED napájací napäťový zdroj s vysokým výkonom a mimoriadne malou šírkou a výškou, s prívodnými vodičmi
Ultra Slim, mimoriadne úzky model kovového zdroja s malými nárokmi na priestor.
Produkt známeho renomovaného producenta na trhu s LED osvetlením.
Vhodný pre všetky LED pásiky, neóny či iné 12V LED zdroje svetla.
S ochrannými funkciami proti preťaženiu a prepätiu.
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Všade kde sa požaduje vysoký svetelný výkon pričom je potrebne umiestniť zdroj do stiesnených priestorov

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902808813880 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Kov |
| ? Menovitý prúd: | 4,17A |
| Model zdroja: | Ultra úzky Slim s vodičmi |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 422x18x18mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 100W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Ultra Slim (úzky) |
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
Úzko profilový, plochý LED zdroj SLIM 24V 300W (12,5A) s kovovým telom, vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a elektroniky v miestach s obmedzeným priestorom. Má stabilizovaný výstup, účinné odvetranie a ochranu proti skratu, preťaženiu aj prepätiu.
150W 12V Impulzný napäťový vode odolný zdroj Mean Well pre LED pásiky a LED svietidlá, zdroj s vysokým krytím IP67
Montážny Vodeodolný zdroj pre LED 24V, profesionálny zdroj Mean Well. Impulzný napájací zdroj LPV-150-24, 3 ročná záruka
100W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Úzke prevedenie s malými rozmermi a vysokým výkonom.
60W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Ultra úzke Slim prevedenie s malými rozmermi.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený