Brolux LED Napájací zdroj 24V 16W nábytkový model IP20
Kód: BW7746Súvisiaci tovar
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zásuvky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 3 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
2m dlhá biela trojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Podrobný popis
Napäťový zdroj pre LED svietidlá ktoré si vyžadujú napájanie 24V
Plastový montážny impulzný zdroj
Možné použitie aj pre LED pásiky kde chceme Ovládačmi meniť farby alebo jas.
Efektívny spôsob výstupného napätia transformáciou impulzov vysokej frekvencie.
Napájací zdroj s pripojovacími vodičmi a jeho pripojenie k LED pásiku, aj tento článok na našom Blogu
Uplatnenie v praxi
Montážny napájací zdroj s malými rozmermi v kompaktnom prevedení. Svorkovnica pre prívodné a výstupné vodiče je opatrená plastovou ochrannou krytkou, pre vyššiu bezpečnosť. Zdroj aj kvôli malým rozmerom s výhodou používaný pri osvetľovaní rôzneho nábytku:

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902216748934 |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 1,5A |
| Model zdroja: | Zdroj s vodičmi |
| ? Napätie: | 24V |
| Rozmery: | 116x46x30mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 16W |
| Záruka: | 2 roky |
| Rozmerový typ zdroja: | Flat (plochý) |
| Ochrana protiprepäťová: | Nie |
24W 12V IP20 napäťový impulzný LED zdroj Ultra úzke Slim prevedenie s malou šírkou a výškou.
80W 12V Napäťový zdroj pre LED pásiky a svietidlá, vode odolné trafo. Vhodné aj do úzkych a stiesnených priestorov aj do exteriérov
Mean Well XDR-240E-24 je profesionálny impulzný napájací zdroj na DIN lištu s výstupom 24 V DC, výkonom 240 W a menovitým prúdom 10 A. Vhodný je pre napájanie 24 V LED pásikov, LED neónov a ďalších elektronických zariadení, pričom ponúka DC OK relé kontakt na signalizáciu stavu, viacnásobné ochrany a spoľahlivosť svetového lídra vo výrobe zdrojov Mean Well.
100W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Úzke prevedenie s malými rozmermi a vysokým výkonom.
60W 12V Vode odolný montážny impulzný zdroj pre LED svietidlá a všetky LED pásiky na 12V. Ultra úzke Slim prevedenie s malými rozmermi.
Ledstar stolný napájací adaptér 12V 46W je stabilizovaný zdroj ideálny pre bezpečné napájanie LED pásikov, osvetlení a elektronických zariadení v domácnosti aj kancelárii.
Prémiový spínaný zdroj 24V 400W v ultra tenkom vyhotovení spája vysoký výkon s veľmi úzkou kovovou konštrukciou, vďaka čomu sa zmestí aj do úzkych podhľadov, líšt a nábytkových plôch. Výstup 24V DC, prúd 16,6 A a praktické pružinové svorky z neho robia ideálne riešenie pre napájanie dlhších a výkonnejších LED pásov či iných 24 V zariadení.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený