Ovládač IRD k RGB farebnému LED pásu alebo Neónu na 230V
Kód: BW005335Podrobný popis
Infra červený ovládač k RGB flexibilnému LED pásu alebo Neónu na 220V/230V, slúži na zapnutie, vypnutie, zmenu farieb, zmenu jasu a nastavenie farebných režimov. Nie je potrebná je priama viditeľnosť medzi ovládačom a diaľkovým ovládaním.
Popis
Ovládač je vybavený napájacou šnúrou a konektorom s pripojovacím napichovacím trňom pre priame pripojenie do LED RGB 220/230V pásu alebo Neónu. Možno pripojiť až 100m RGB LED pásu alebo LED Neónu na 230V.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ovládače,senzory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| Materiál: | Plast, kov |
| Typ: | Pre RGB LED Neóny 230V, Pre RGB LED Pásy 230V |
| ? Typ komunikácie: | IRD (infrared) |
| ? Typ ovládača: | Tlačidlový, IR (s priamou viditeľnosťou) |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Záruka: | 2 roky |
Pohybový snímač vonkajší, PIR čidlo reaguje na teplo objektov v snímanom poli a tiež na ich pohyb, čierna farba
Kompaktný pohybový PIR senzor PIR05 pre jednofarebné LED pásiky 12/24V umožní automaticky rozsvietiť svetlo pri priblížení osoby do vzdialenosti cca 1 m. Vďaka malým rozmerom a šírke 10 mm je ideálny na montáž priamo do hliníkovej lišty k LED pásiku – napríklad v chodbe, pod postelou, v skrini či v kúpeľni.
Pohybový snímač, interiérové PIR čidlo pre spínanie svetla alebo elektrického spotrebiča s výkonom do 1200W, biela farba
Odolný senzor v kovovom puzdre s malými rozmermi, pre snímanie pohybu osoby, so zapnutím LED osvetlenia po detekcií pohybu, jednoduchá inštalácia nalepením na podklad
Infra senzor pre snímanie pohybu osoby, so zapnutím LED osvetlenia po detekcií pohybu
Spínač na detekciu pohybu v dosahu do 2m, zapínanie a vypínanie svetiel, napríklad na snímanie pohybu osoby
Kompaktný pohybový senzor IR006‑H pre 12–24 V LED osvetlenie s max. prúdom 4 A umožňuje automatické zapnutie a vypnutie svetla pri zaznamenaní pohybu alebo otvorení dvierok. Vhodný je pre LED pásiky v hliníkových profiloch, nábytkové svietidlá, šatníky a kuchynské skrinky s celkovým výkonom do 48 W pri 12 V alebo 96 W pri 24 V
Pripojovací káblový zväzok pre pripojenie jednotlivých schodov ku ovládaču pohyblivého osvetlenia max. do počtu 16 schodov
Automatický PIR senzor pre LED pásiky s nastaviteľným časom svietenia a súmrakovým režimom – kompatibilný s 12 V (max. 72 W) a 24 V (max. 144 W) systémami, ideálne na montáž do hliníkových líšt.
Moderný infračervený pohybový senzor s akustickým alarmom na efektívne stráženie priestoru v dome, na chodbe, v pivnici či v garáži. Jednoduchá montáž, napájanie na 9V batériu, dosah 8 metrov, signalizácia hlasitým zvukom.
Pohybový snímač s odnímateľným a pre zapustenie vhodným PIR senzorom na 12V/24V, vhodný pre spínanie LED pásikov, s nastaviteľnými funkciami vrátane dĺžky trvania svietenia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
