Elektrikárska plastová krabička podhľadová 75x37x40mm
Kód: TPA08780060Súvisiaci tovar
Elektrikárska káblová inštalačná spojka vodičov, 2pin, pre max menovité napätie 250V, 16A
Samolepiaca obojstranná páska v transparentnej farbe.Široké možnosti využitia. Napr. potreba podlepiť LED pásik. Napr. ak pôvodne nalepený LED pásik odlepíme a chceme ho prilepiť na iné miesto.
Elektrikárska Wago inštalačná spojka vodičov, verzia s páčkou pre 5 káblov
Obojstranná penová samolepiaca páska LedStar s PUR nosičom má šírku 10 mm, hrúbku 1 mm a návin 10 m, vďaka čomu spoľahlivo lepí aj jemne nerovné povrchy. Čierno‑červené prevedenie zaručuje dobrú čitateľnosť okraja pásky pri práci a je vhodné na trvalé prilepenie LED profilov, pásikov, káblových žľabov či dekoratívnych líšt bez potreby vŕtania.
40ks balenie batéria 1,5V AA varta, alkalická batéria Industrial určená pre náročné aplikácie s vyššími odbermi napríklad pre diaľkové ovládania a iné.
Podrobný popis
Elektrikárska krabička montovaná na povrch, veko s aretáciou
Produkt známeho renomovaného nemeckého producenta
Podrobné parametre
Otváracie veko so zaklápacim mechanizmom bez nutnosti použitia skrutiek
Elektrikárske inštalácie s potrebou umiestnenie miest spojenia vodičov, súčiastok, komponentov zariadenia a pod., do odolnej ochrannej krabičky.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie, svorky, pásky a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? Farba: | Šedá |
| Materiál: | Plast |
| ? Prípustná teplota: | -30 až +70°C |
| Rozmery: | 75x37x40mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| Uvedená cena: | za 1ks |
| Záruka: | 5 rokov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

