MasterLED Napájací adaptérový zdroj 12V 24W
Kód: 4753Súvisiaci tovar
Rozbočovacia trojžilová napájacia šnúra Emos Flexo s dĺžkou 1,5 m a prierezom vodičov 3×0,75 mm² je určená na pripojenie dvoch spotrebičov a svietidiel na sieť 230V. Na jednej strane má lisovanú sieťovú vidlicu, na druhej dva káble z ktorých ma každý tri voľné vodiče pripravené na pripojenie do svorkovnice alebo vypínača.
3m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
1,5m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Dvojžilový nízkonapäťový kábel v čierno‑červenom prevedení na prehľadné označenie plus/mínus. Medené pletené lanko 2×0,2 mm² pre dobrú vodivosť, ohybnosť a jednoduché vedenie okolo nábytku, v lištách či profiloch. Vhodný na napájanie LED pásikov, modulov a drobných DC spotrebičov pri 5–24 V, dvojlinka pre zaťaženie cca do 2A.
3m dlhá čierna dvojžilová napájacia sieťová šnúra s pripojovacím 2 pinovým konektorom pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia na 230V do zásuvky
2m dlhá biela dvojžilová napájacia sieťová šnúra pre pripojenie zdroja alebo iného zariadenia do zástrčky
Univerzálna napájacia sieťová šnúra 230V s dĺžkou 1,5 m a trojžilovým káblom 3x0,75 mm² v čiernom prevedení. Vybavená eurozástrčkou a 3-pinovým konektorom pre jednoduché a bezpečné pripojenie elektrospotrebičov, LED zdrojov, IT zariadení a ďalších elektronických prvkov v interiéri aj profesionálnych inštaláciách.
Podrobný popis
Napájací zdroj konštantného 12V napätia, pre LED pásiky a iné elektronické zariadenia a svietidlá
Napájací adaptérový zdroj pre umiestnenie aj na stôl, s napájacou šnúrou do zásuvky.
Vhodný pre DC 12V zariadenia, pre LED pásiky, neóny či iné 12V LED zdroje svetla.
Výstupný DC kábel je ukončený štandardným napájacím jack konektor 2,1/5,5mm.
Vybavený všetkými ochrannými funkciami proti prepätiu, skratu či prepólovaniu.
Zdroj vhodný aj pre použitie s LED pásikmi určenými pre stmievanie Ovládačmi,
Jednoduchý návod pripojenia LED pásika k adaptéru, aj tento článok nájdete na našom Blogu.
Uplatnenie v praxi
Zdroj typu adaptér do zásuvky, umožňuje pripojenie a napájanie elektronických zariadení vrátane zdrojov svetla, pomocou štandardnej 230V zásuvky. Pre jednoduché a univerzálne použitie sú adaptéry do zásuvky ideálnou voľbou pre bežné jednoduché inštalácie osvetlenia LED pásikmi či inými LED zdrojmi svetla.

Dodatočné parametre
| Kategória: | LED zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| ? Certifikáty: | CE, RoHS |
| ? DC konektor: | 5,5/2,1mm |
| ? Dĺžka kábla s DC konektorom: | 900mm |
| Materiál: | Plast |
| ? Menovitý prúd: | 2A |
| Model zdroja: | Adapterový do zásuvky |
| ? Napájací kábel: | 900mm |
| ? Napätie: | 12V |
| Rozmery: | 95x50x30mm |
| ? Stupeň krytia, vode odolnosť: | IP20, interiérový |
| ? Vstupné napätie: | 220-230V AC 50/60Hz |
| Výkon: | 24W |
| Záruka: | 3 roky |
300W 24V Napäťový montážny zdroj prevedení vhodný pre 24V LED pásiky či iné svietidlá. Zdroj v kovovej krabičke so svorkovnicou pre priame pripojenie 230V.
Montážny zdroj pre 12V LED pásiky a iné osvetlenie, impulzný napájací zdroj vhodný aj pre umiestnenie na DIN lištu
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kábel je určený